Духова шафа AEG BER455120B
AEG BER455120B ― багатофункціональна електрична духова шафа з функцією пара SteamBake. Додавання пари на початку приготування подарує вашій випічці бездоганну пишну текстуру, більш багатий смак і рум'яної скоринки. З цим духовою шафою ви легко зможете готувати різну домашню випічку як справжній пекар.
Велика внутрішня камера об'ємом 71 літр дозволяє готувати одночасно на трьох рівнях. Потужний кільцевий нагрівальний елемент з вентилятором забезпечать рівномірний розподіл температури по всій духовій шафі, так що кожен шматочок страви буде готовий вчасно.
Панель керування подана у вигляді двох утоплюваних поворотних регуляторів і екраном з сенсорними кнопками. Мінімальна кількість виступаючих деталей забезпечують більш простий догляд і зручність в експлуатації. Для приготування різних рецептів є 9 встановлених режимів нагріву, а також функція таймера з звуковим сигналом.
Передня панель виконана в елегантному чорному кольорі. Потрійне скло дверцят надійно захистить вас від випадкових опіків при торканні до її поверхні під час роботи приладу.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 71 л |
| Тип керування: | електронне |
| Типи перемикачів: | сенсорні, поворотні, утоплювані |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є, цифровий |
| Кількість режимів нагріву: | 8 |
| Режими роботи духової шафи: |
Гаряче повітря + Запікання з парою Верхній + нижній нагрів Нижній нагрів Гриль Турбо-гриль Розморожування Волога конвекція Піца |
| Регулювання температури: | 50 - 275 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | є |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | немає |
| Режим Sous-Vide: | немає |
| Термощуп: | немає |
| Автоматичні програми приготування: | немає |
| Спосіб очищення: | емаль легкого очищення |
| Тип напрямних: |
знімні дротові телескопічні на 1-му рівні |
| Автодоводчик дверцят: | немає |
| Кількість стекол дверцят: | 3 |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Максимальна потужність підключення: | 3,5 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Неглибоке деко: 1 шт. Телескопічні напрямні: 1 пара |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 59x56x55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 59,4x59,5x56,7 см |
| Вага: | 32 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

