Духова шафа AEG BER455120M
Окрім всіх стандартних функцій духової шафи AEG BER455120M, кнопка PlusSteam в духовці SteamBake подає пару на початку процесу випікання. При приготуванні на парі поверхня тіста залишається вологою, що надає скоринці золотистого відтінку, а серединка залишається м'якою і ніжною. Чи то хрусткий і апетитний хліб, кекси та пироги, або ж смажене курча, реберця на грилі та лазіння - все буде однаково смачним і рівномірно просмаженим.
Готуйте більше, з незмінно ідеальним результатом
Кільцевий нагрівальний елемент у духовій шафі забезпечує рівномірне приготування страв при готуванні на трьох деках одночасно. Бездоганний смак від краю до краю. Забезпечує ідеальне приготування кожного шматочка страви.
Рівномірне приготування кожноЇ страви
Ця духова шафа оснащена системою конвекції Hot Air, яка забезпечує рівномірну циркуляцію гарячого повітря у камері духової шафи. Завдяки цьому температура готування можє бути знижена на 20%, що заощадить час і електроенергію.
Духова шафа з легким доступом
Ця духова шафа була розроблена із думкою про доступність: дека можна швидко та легко вставити у напрямні.
Інформація про стан страви з першого погляду
Дисплей таймера миттєво надає інформацію про стан страви. На чіткому екрані ви можете встановити сигнал попередження, перевірити час, що залишився до завершення готування, чи точно налаштувати таймер.
Бездоганно чиста поверхня
Нанесене на металеву поверхню спеціальне покриття запобігає появі на ній брудних слідів від пальців. В результаті ваш духову шафу завжди буде виглядати як новий.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 71 л |
| Тип керування: | електронне |
| Типи перемикачів: | сенсорні, поворотні, утоплювані |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є, цифровий |
| Кількість режимів нагріву: | 8 |
| Режими роботи духової шафи: |
Гаряче повітря + Запікання з парою Верхній + нижній нагрів Нижній нагрів Гриль Турбо-гриль Розморожування Волога конвекція Піца |
| Регулювання температури: | 30 - 300 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | є |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | немає |
| Режим Sous-Vide: | немає |
| Термощуп: | немає |
| Автоматичні програми приготування: | немає |
| Спосіб очищення: | емаль легкого очищення |
| Тип напрямних: |
знімні дротові телескопічні на 1-му рівні |
| Автодоводчик дверцят: | немає |
| Кількість стекол дверцят: | 3 |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Максимальна потужність підключення: | 3,5 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Телескопічні напрямні: 1 пара |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 59x56x55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 59,4x59,5x56,7 см |
| Вага: | 32 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

