Духова шафа AEG BPR742320M
Мультифункціональна електрична духова шафа AEG BPR742320M SenseCook допоможе приготувати ідеальну страву завдяки наявності автоматичних рецептів для широкого спектру продуктів. Скористайтеся професійними підказками щодо вибору часу та режимів приготування, щоб точно не помилитися та отримати чудовий результат. Для улюблених рецептів передбачена можливість збереження налаштувань у пам'яті приладу, щоб не витрачати зайвий час кожного разу.
М'ясо ідеального прожарювання – не проблема. Духова шафа оснащена термощупом, який самостійно подбає про доведення м'яса до потрібного ступеня прожарювання, і відключить нагрівання. Вам не доведеться навіть відчиняти дверцята приладу, щоб перевірити готовність.
Перевагою цієї моделі є гладка сенсорна панель управління з текстовим дисплеєм, що дозволяє повністю контролювати процес приготування. Ідеально гладка поверхня не вимагає зусиль під час догляду, оскільки її досить просто протерти вологою серветкою.
А сама духова шафа очищається самостійно. Система нагадає вам про необхідність включення режиму піролітичного очищення, і при нагріванні до певних високих температур усі забруднення перетворюються на попіл, який залишиться лише протерти ганчіркою або видалити пилососом. Такий відхід практично не вимагає вашої участі та заощаджує час.
Характеристики, показані на відео, можуть відрізнятися залежно від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 71 л |
| Тип керування: | електронне |
| Типи перемикачів: | сенсорні |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є, електронний |
| Кількість режимів нагріву: | 8 |
| Режими роботи духової шафи: |
Конвекція Випікання в режимі конвекції Піца Верхній + нижній нагрів Заморожені продукти Гриль Турбо-гриль Нижній нагрів |
| Регулювання температури: | 30 - 250 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | немає |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | немає |
| Режим Sous-Vide: | немає |
| Термощуп: | є |
| Автоматичні програми приготування: | 90 рецептів і автоматичних програм (за вагою / термосенсором) |
| Спосіб очищення: | піроліз |
| Тип напрямних: |
знімні дротові телескопічні на 1-му рівні |
| Автодоводчик дверцят: | є |
| Кількість стекол дверцят: | 3 |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Максимальна потужність підключення: | 3,5 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Неглибоке деко: 1 шт. Термощуп Телескопічні напрямні: 1 пара |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 59x56x55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 59,4x59,5x56,7 см |
| Вага: | 37 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |




