Вакуумний пакувальник AEG KDK911423M
Вакуумний пакувальник AEG KDK911423M
- 106 499 грн
-
42 599 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Вбудований вакууматор AEG KDE911423M виконаний в чорному кольорі з нержавіючої сталлю та гармонійно впишеться в інтер'єр за рахунок своєї компактності. Такий прилад дуже зручний у використанні, тому що не займає зайвого місця на кухні і завжди буде знаходитися «під рукою». Вакууматор оснащений сенсорною панеллю керування з дисплеєм, має три ступені вакуумізації для різних типів продуктів.
Даний вакууматор комбінується з духовими шафами, що мають режим приготування Sous Vide. Страва готується в вакуумному пакеті при низьких температурах. При цьому зберігається природний смак продуктів, соковитість, текстура, а також вітаміни і мінерали. Особливий режим Маринування/Настоювання дозволяє досягти чудового результату за короткий час. Безумовно, даний прилад можна використовувати для збереження свіжості продуктів, забезпечуючи якісну заморозку вакуумованих продуктів, а також робити порційні заготовки для улюблених страв.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Корисний об'єм камери: | 8 л |
| Продуктивність насоса: | 3 м³/год |
| Тип керування: | сенсорне |
| Дисплей: | є |
| Максимальна потужність підключення: | 1150 Вт |
| Матеріал камери: | нержавіюча сталь |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
50 пакетів для приготування/заморожування 25 шт. 200x300 мм для зберігання і приготування (0-120 °C) 25 шт. 250x350 мм для зберігання і приготування (0-120 °C) Запечатування Зовнішня вакуумізація Вакуумізація 99.9% Режими: Маринування, Настоювання, Максимальна вакуумізація, Середня вакуумізація, Мінімальна вакуумізація, Час запечатування |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 14,1х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 13,1х59,5х55,6 см |
| Вага: | 35 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь, чорний |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

