Кавомашина AEG KKK884500M
Кавомашина AEG KKK884500M
-
93 899 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Стильна вбудована кавомашина AEG KKK884500M з автоматичним капучинатором подарує вам доступ до широкого вибору кавових напоїв, що не поступається за смаком тим, що готують професійні бариста. Всі параметри налаштовуються індивідуально для отримання бажаного результату. Сучасний яскравий дизайн приладу прекрасно поєднується з іншого компактної технікою від AEG і стане прикрасою вашої кухні.
Гладка сенсорна панель керування з текстовим дисплеєм дає чіткий контроль та наочність параметрів приготування напоїв. Кавомашина обладнана великим резервуаром для води, що дозволяє приготувати до 6 чашок за один раз. Вбудована кавомолка з регулюванням ступеня помелу позбавляє від необхідності використання додаткових приладів і з легкістю перетворить кавові зерна в порошок. Також ви можете використовувати вже помелену каву.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | кавомашина еспресо |
| Тип керування: | сенсорне |
| Дисплей: | є |
| Тип кави: | зернова/мелена |
| Об'єм кавомолки: | 200 г |
| Об'єм резервуара для води: | 1,8 л |
| Ємність для молока: | немає |
| Автоматичний капучинатор: | є |
| Тиск: | 15 Бар |
| Максимальна потужність підключення: | 1350 Вт |
| Підключення до водопроводу: | немає |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Компактний сучасний дизайн Повністю автоматична кавомашина Автоматичні програми для еспресо, американо, гарячої води і пари Два окремих нагрівальних елемента для кави та гарячої води Вбудована кавомолка Регулювання ступеня помелу Регулювання температури кави Можливість використання меленої кави Функція автоматичного запуску Режим "Кавник" Вбудований годинник Установка жорсткості води Таймер включення LED підсвічування Цифровий дисплей Автоматичний капучинатор Автоматичне очищення від накипу |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 45x56x55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 45,5х59,5х36,1 см |
| Вага: | 23 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

