Духова шафа AEG KS8454801M
Духова шафа AEG KS8454801M
-
38 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Мультифункциональный компактный духовой шкаф AEG KS8454801M станет незаменимым помощником на вашей кухне и поможет добиться совершенства в приготовлении самых различных блюд. Особый низкотемпературный режим приготовления вакуумированых блюд по технологии SousVide обеспечит невероятный естественный вкус и сохранит оригинальную текстуру продуктов. Откройте для себя секрет профессиональной кухни и наслаждайтесь каждым кусочком.
Режимы нагрева с добавлением пара идеально подходят для выпекания, тушения, томления деликатных блюд. Доведите вкус до совершенства, придав аппетитную золотистую корочку, сохранив при этом сочность и текстуру блюда. Режим Влажный пар создает условия как в пароварке, что понравится ценителям здоровой пищи.
Термощуп в комплекте служит для приготовления мяса. Он подключается к духовому шкафу и помещается внутрь продукта для контроля готовности. Просто укажите желаемую степень прожарки мяса, и духовка отключится при достижении нужной температуры.
Огромный выбор автоматических рецептов VarioGuide непременно поможет вам в выборе оптимальных параметров для многих блюд. Воспользуйтесь подсказками от шеф-поваров, чтобы не прогадать с технологией приготовления того или иного продукта и результат вас точно порадует.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 43 л |
| Тип керування: | електронне |
| Типи перемикачів: | сенсорні |
| Дисплей: | є |
| Таймер: | є, електронний |
| Кількість режимів нагріву: | 16 |
| Режими роботи духової шафи: |
Пара Гриль Гриль + конвекція Кільцевий нагрівальний елемент + конвекція Пара + нижній нагрів + конвекція (вологе повітря) Пара + конвекція (зі зміною) (вологий) Пара + кільцевий нагрівальний елемент + нижній нагрів + конвекція (вологий) Пара + кільцевий нагрівальний елемент + нижній нагрів + конвекція (висока вологість) Пара + кільцевий нагрівальний елемент + нижній нагрів + конвекція (низька вологість) Пара + кільцевий нагрівальний елемент + нижній нагрів + конвекція (середня вологість) Нижній нагрів Нижній нагрів + конвекція Гриль + нижній нагрів Гриль + нижній нагрів + конвекція Кільцевий нагрівальний елемент + нижній нагрів + конвекція Кільцевий нагрівальний елемент + конвекція (вологе повітря) |
| Регулювання температури: | 30 - 250 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | немає |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | є |
| Режим Sous-Vide: | є |
| Термощуп: | є |
| Автоматичні програми приготування: | 180 встановлених програм VarioGuide |
| Спосіб очищення: | очищення парою |
| Тип напрямних: | знімні дротові |
| Автодоводчик дверцят: | немає |
| Кількість стекол дверцят: | 4 |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Максимальна потужність підключення: | 3,5 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Глибоке деко: 1 шт. Комплект для приготування на парі Термощуп |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 45х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 45,5х59,5х56,7 см |
| Вага: | 32,5 кг |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

