Холодильник AEG NSC8M192DS
Холодильник AEG NSC8M192DS
-
57 699 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Холодильник AEG NSC8M192DS із вбудованою морозильною камерою серії 8000 No Frost GreenZone+ забезпечує якісне зберігання продуктів. Контейнер із контролем вологості надійно зберігає фрукти та овочі свіжими. Технологія No Frost запобігає утворенню льоду.
AI CoolAssist® — інтелектуальне охолодження, що підлаштовується під вас
AI CoolAssist® інтуїтивно налаштовує холодильник відповідно до вашого способу життя — чи ви тільки-но поповнили запаси, чи збираєтеся у відпустку. Система вивчає ваші звички, оптимізує температуру та функції охолодження, допомагаючи економити до 10% енергії.
TwinTech® No Frost — зберігає соковитість та вологість продуктів
Інноваційна система подвійного охолодження TwinTech® No Frost для холодильника і морозильної камери забезпечує відсутність інею в морозилці та оптимальний рівень вологості в холодильнику, що запобігає висиханню продуктів.
GreenZone+ допомагає фруктам та овочам зберігати поживність
GreenZone+ довше зберігає фрукти та овочі свіжими завдяки автоматичній мембрані контролю вологості. Високоефективна шухляда створює ідеальні умови для збереження поживних речовин і смаку, запобігаючи надмірній вологості та висиханню.
MultiSpace — ще більша місткість холодильника
Холодильник із морозильною камерою MultiSpace має додаткову висоту, тож ви можете ефективно використовувати простір до самого верху. Продумані рішення та регульовані полиці дають змогу зручно розмістити всі продукти.
Охолодження у кожному куточку з системою Cooling 360°
Система Cooling 360° підтримує стабільну температуру, рівномірно охолоджуючи продукти завдяки циркуляції холодного повітря через кілька каналів, що запобігає замерзанню інгредієнтів на задній стінці камери.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 278 л |
| Розташування морозильної камери: | нижня |
| Тип керування: | електронне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | немає |
| Режим «Еко»: | є |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Клас енергоспоживання: | D |
| Споживання електроенергії: | 172 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 34 дБ |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 2 |
| Сигналізація несправностей: | є |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Кріплення фасаду: | ковзне |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Електричний кабель: | 2,4 м |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 215 л |
| Система охолодження холодильної камери: | NoFrost |
| Вентилятор: | є |
| Функція швидкого охолодження: | є |
| Зона свіжості: | є |
| Освітлення холодильної камери: | світлодіодне стельове |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 4 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 4 шт. |
| Полиця для пляшок: | на полиці (Bottle Stop) |
| Висувні контейнери: | 2 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 63 л |
| Система охолодження морозильної камери: | NoFrost |
| Функція швидкої заморозки: | є |
| Потужність заморожування: | 10 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 9 год |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 3 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | немає |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 189,4х56х56 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 189,5х54х54,9 см |
| Вага: | немає даних |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

