Холодильник AEG OSC6L181ES
Холодильник AEG OSC6L181ES
-
32 199 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Холодильник AEG OSC6L181ES із вбудованою морозильною камерою серії 6000 Low Frost AI CoolAssist адаптується до вашого стилю життя, автоматично регулюючи температуру відповідно до ваших потреб. Він підтримує оптимальний режим, а технологія Low Frost зменшує утворення льоду — для надійної роботи щодня.
AI CoolAssist® — інтелектуальне охолодження, що підлаштовується під вас
AI CoolAssist® інтуїтивно налаштовує холодильник відповідно до вашого способу життя — чи ви тільки-но поповнили запаси, чи збираєтеся у відпустку. Система вивчає ваші звички, оптимізує температуру та функції охолодження, допомагаючи економити до 10% енергії.
LowFrost полегшує розморожування та зменшує частоту, з якою потрібно його проводити
Енергоефективний холодильник-морозильник оснащений сучасною системою Low Frost. Вона полегшує розморожування та зменшує частоту, з якою його потрібно виробляти, завдяки прихованому охолодженому контуру, що зводить намерзання льоду до мінімуму.
Попередження про відкриті дверцята
Функція Door Alarm попереджає вас, якщо дверцята приладу залишилися відкритими надовго, щоб ви могли швидко їх зачинити.
Інновація нової ери. Унікальний холодильник-морозильник із переробленого пластику
Розпочинається нова ера охолодження. Ми представляємо холодильник-морозильник із внутрішнім оздобленням, виготовленим із 70% переробленого пластику. Пластик зі списаних холодильників використовується для створення нових, сприяючи зменшенню відходів завдяки циклічній переробці.
Полиця Freezer Tray – зручний доступ та оптимальне зберігання продуктів
Полиця Freezer Tray забезпечує швидкий доступ до основних продуктів, спрощує приготування страв та допомагає раціонально організувати простір у морозильній камері.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип холодильника: | двокамерний |
| Загальний корисний об'єм: | 267 л |
| Розташування морозильної камери: | нижня |
| Тип керування: | електронне |
| Дисплей: | немає |
| Захист від дітей: | немає |
| Режим «Відпустка»: | немає |
| Режим «Еко»: | є |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Клас енергоспоживання: | Е |
| Споживання електроенергії: | 219 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 34 дБ |
| Кількість незалежних контурів охолодження: | 2 |
| Сигналізація несправностей: | є |
| Сигналізація відкритих дверей: | є |
| Кріплення фасаду: | ковзне |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Електричний кабель: | 2,4 м |
| ХОЛОДИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 195 л |
| Система охолодження холодильної камери: | Low Frost |
| Вентилятор: | є |
| Функція швидкого охолодження: | є |
| Зона свіжості: | немає |
| Освітлення холодильної камери: | світлодіодне бічне |
| Матеріал полиць: | загартоване скло |
| Кількість полиць: | 4 шт. |
| Кількість дверних полиць: | 3 шт. |
| Полиця для пляшок: | в двері |
| Висувні контейнери: | 2 шт. |
| МОРОЗИЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ | |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 72 л |
| Система охолодження морозильної камери: | Static Low Frost |
| Функція швидкої заморозки: | є |
| Потужність заморожування: | 4,5 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду: | 6 год |
| Кількість відділень в морозильній камері: | 3 |
| Освітлення морозильної камери: | немає |
| Льодогенератор: | немає |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 177,3х56х55-56 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 177,9х54х54,9 см |
| Вага: | 58 кг |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

