Винна шафа AEG SWB66001DG
Винна шафа AEG SWB66001DG
-
50 099 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Компанія AEG пропонує вбудовувану кліматичну винну шафу SWB66001DG, яка чудово послужить для тривалого і правильного зберігання вашої винної колекції. Модель характеризується середньою місткістю — до 52 пляшок. Габарити приладу дозволяють йому з легкістю розміститись під кухонною стільницею і не займати зайвого місця.
Винна шафа має регулювання температури в межах від +5°C до +18°C з точністю до одного градуса. Це ідеальний температурний діапазон для зберігання різних вин. Важливим є забезпечення потрібної площини зберігання пляшок. Для цього слугують дерев'яні полиці, які також запобігають коливанню напою через вібрації приладу. Чудовий сучасний дизайн цієї винної шафи додасть «родзинку» в інтер'єр вашої кухні. Прозорі скляні дверцята забезпечать огляд вмісту, презентуючи вино вашим гостям.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип винної шафи: | кліматична |
| Кількість температурних зон: | 1 |
| Корисний об'єм: | 138 л |
| Діапазон температур: | +5°C - +18°C |
| Місткість пляшок: | 52 |
| Кількість полиць: | 6 |
| Матеріал полиць: | дерево |
| Тип дверцят: | тонований склопакет |
| Вентилятор: | є |
| Тип керування: | сенсорне |
| Дисплей: | є |
| Захист від дітей: | немає |
| Тип освітлення | світлодіодне |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Кліматичний клас: | N |
| Споживання електроенергії: | 195 кВт∙год/рік |
| Рівень шуму: | 42 дБ |
| Сигналізація несправностей: | немає |
| Сигналізація відкритих дверей: | немає |
| Дверний упор: | правий, перенавішуваний |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Регульовані ніжки Довжина мережевого шнура: 1,8 м |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 82,2-87,2х60х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 82х59,5х56,5 см |
| Вага: | 48,5 кг |
| Колір: | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

