Варильна поверхня Asko HG1355GB
Варильна поверхня Asko HG1355GB
-
29 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Газова склокерамічна варильна поверхня Asko HG1355GB - висока продуктивність і надійність
Модель газової поверхні-доміно HG1355GB шириною 33 см має 2 конфорки А+. Вони виконані з матеріалу Keradur, мають функцію газ-контролю і автозапалювання. Основа газової поверхні - з чорного керамічного скла. Модель має окремі чавунні решітки та знімні металеві ручки.
Міцна конструкція в кожній деталі
Конфорки класу A+, встановлені на наших газових варильних панелях, складаються з цільного корпусу, який дуже легко зняти і очистити. Кришки розсікача конфорок виготовлені з чавуну і мають покриття стійке до подряпин, забруднень і температурного нагріву. Отвори в форсунках просвердлюються вручну, щоб гарантувати надійність і якість виробленого полум'я. Пристрій підпалу розташований під кришкою конфорки з мінімальним ризиком його забруднення або пошкодження. Всі ці складові в сукупності дають якісний продукт, зручний і точний, з яким ви будете безпроблемно готувати багато років.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн, Domino |
| Тип: | газова |
| Тип нагрівальних елементів: | газові |
| Кількість конфорок: | 2 |
| WOK-конфорка: | немає |
| Максимальна потужність: | 5 кВт |
| Матеріал поверхні: | склокераміка |
| Матеріал решіток: | чавун з покриттям Keradur® |
| Оформлення країв: | металеві бічні профілі |
| Тип вбудовування: | зверху |
| Тип керування: | механічне |
| Розташування панелі керування: | фронтальне |
| Автоматичне електрозапалювання: | є |
| Захисна система «Газ-контроль»: | є |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | немає |
| Автоматичне керування роботою витяжки: | немає |
| Додаткові функції: | немає |
| Потужність та діаметр конфорок: |
Дальня конфорка: 2 кВт Ближня конфорка: 3 кВт |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ): | 29х49 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 4,8х33х52,2 см |
| Вага: | 8 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Словенія |
| Гарантія: | 24 місяця офіційної гарантії від виробника |




