Варильна поверхня Asko HG8640BGB1
Варильна поверхня Asko HG8640BGB1
-
59 999 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Газова склокерамічна варильна поверхня Asko HG8640BGB1
Всі газові варильні поверхні ASKO обладнані унікальними конфорками класу А+, які створюють чисте полум'я, потужне і добре сфокусоване на дні сковороди або каструлі. Таким чином досягається максимальна передача енергії і рівномірний розподіл тепла на поверхні дна посуду. Основа моделі HG8640BGB1 - зі склокераміки. Варильна панель обладнана роздільними чавунними решітками і має ергономічні металеві ручки.
Міцна конструкція в кожній деталі
Конфорки класу A+, встановлені на наших газових варильних панелях, складаються з цільного корпусу, який дуже легко зняти і очистити. Кришки розсікача конфорок виготовлені з чавуну і мають покриття стійке до подряпин, забруднень і температурного нагріву. Отвори в форсунках просвердлюються вручну, щоб гарантувати надійність і якість виробленого полум'я. Пристрій підпалу розташований під кришкою конфорки з мінімальним ризиком його забруднення або пошкодження. Всі ці складові в сукупності дають якісний продукт, зручний і точний, з яким ви будете безпроблемно готувати багато років.
Логічне розташування конфорок
Ми постаралися зробити так, щоб розміщення конфорок і відстань між ними були зручними. Це дозволяє використовувати великі каструлі і сковорідки на всіх конфорках одночасно, при цьому вони не будуть заважати одна одній. Всі наші газові варильні панелі також оснащені надміцними чавунними решітками, які забезпечують надійну безпечну установку навіть дуже важких каструль і сковорідок і легко знімаються для миття варильної поверхні.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип: | газова |
| Тип нагрівальних елементів: | газові |
| Кількість конфорок: | 4 |
| WOK-конфорка: | немає |
| Максимальна потужність: | 8 кВт |
| Матеріал поверхні: | склокераміка |
| Матеріал решіток: | чавун з покриттям Keradur® |
| Оформлення країв: | металеві бічні профілі |
| Тип вбудовування: | зверху |
| Тип керування: | механічне |
| Розташування панелі керування: | фронтальне, по центру |
| Автоматичне електрозапалювання: | є |
| Захисна система «Газ-контроль»: | є |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | немає |
| Автоматичне керування роботою витяжки: | немає |
| Додаткові функції: | немає |
| Потужність та діаметр конфорок: |
Ліва дальня конфорка: 1 кВт Ліва ближня конфорка: 3 кВт Права дальня конфорка: 2 кВт Права ближня конфорка: 2 кВт |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ШхГ): | 56х49 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 4,5х64,4х52,2 см |
| Вага: | 12 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Словенія |
| Гарантія: | 24 місяця офіційної гарантії від виробника |

