Водонагрівач Atlantic OPRO Slim PC 50 (841179)
Водонагрівач Atlantic OPRO Slim PC 50 (841179)
-
5 799 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Бойлер OPRO Slim PC 50 спроектований французькою компанією Atlantic Group для монтажу в обмежених умовах. Діаметр бака складає всього 338 мм, що дозволяє використовувати його для встановлення в обмеженому по ширині просторі.
Крім зменшення розмірів малий діаметр за рахунок зменшення дзеркала нагріву дає можливість готувати до 30% більше гарячої води за однаковий період порівняно з баком стандартного розміру. Для бойлера об'ємом 50 літрів час нагрівання становить 96 хвилин.
Застосування конструкції бойлера фірмової патентованої розробки O'Pro збільшує термін служби бака і анода з магнію. Додатково сталева поверхня бака покрита склокерамікою із цирконієм способом електростатичного напилення.
Основні технічні характеристики:
- Діаметр бака всього 33,8 см
- Збільшена швидкість нагрівання води
- Мідний нагрівальний елемент
- Антикорозійна система O'Pro
- Склокерамічне напилення на сталевий бак
- Магнієвий анод
- Максимальна температура води – 65 градусів
- Клас захисту приладу IP 25
- Механічний термостат
- Вертикальна установка
- Пінополіуретанова високощільна теплоізоляція
- Гарантія на бак 5 років
Використовувані технології
Для додаткового захисту французькі інженери розробили унікальну технологію – Ohmic Protection (O'Pro). У кожному водонагрівачі серії Atlantic Ondeo між ТЕНом та магнієвим анодом встановлено пристрій, що дозволяє збільшити термін служби магнієвого аноду.
Експлуатація
Ви можете придбати водонагрівач O'Pro Slim PC для комерційного чи домашнього користування. Клас захисту IP24 дозволяє експлуатувати бойлер навіть у тому випадку, якщо він піддавався впливу бризок води. Гарантія на бак приладу складає 5 років, а на всі комплектуючі бойлера 2 роки.
Модель виготовляється для вертикального монтажу стіни приміщення. Електричний бойлер має якісну систему захисту від перегріву і клапан спуску зайвого тиску. Регулювання здійснюється механічним термостатом, розташованим на нижній поверхні приладу. Патрубки подачі та забору води виготовляються з нержавіючої сталі, що запобігає їх корозії. ТЕН виготовлений з мідним покриттям і має потужність 2000 Вт.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип водонагрівача: | накопичувальний |
| Форма бака: | циліндрична (вузька) |
| Тип монтажу: | навісний |
| Тип установки: | вертикальна |
| Об'єм: | 50 л |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1/2 кВт |
| Тип нагрівального елементу: | відкритий (мокрий) ТЕН |
| Тип керування: | механічне |
| Максимальна температура нагріву: | 65±5 °C |
| Час нагріву від 15 до 65 °С: | 96 хв |
| Матеріал внутрішнього бака: | емаль з вмістом цирконію |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 91,8 см |
| Ширина: | 33,8 см |
| Глибина: | 34,5 см |
| Вага: | 17 кг |
| Колір: | білий |
| Країна виробник: | Україна |
| Гарантія: |
5 років офіційної гарантії від виробника на бак 24 місяці офіційної гарантії від виробника на ТЕН |




