Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C (861312)
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 100 S4 C (861312)
-
15 499 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Електричний водонагрівач Atlantic STEATITE CUBE VM 100 S4 C 2018 оснащений сухим нагрівальним елементом. ТЕН розташований у колбі з емальованого металу. Матеріал адаптований до високомінералізованої, твердої або знесоленої води. Нагрівальний елемент надійно захищений від контакту з рідиною. Таке розташування Тена збільшує площу тепловіддачі, тому вода нагрівається швидше. Елемент можна замінити без зливу води з бака.
Замовляючи покращену модель Atlantic STEATITE CUBE VM 100 S4 C, споживач отримує техніку з високою стійкістю до корозії. Антикорозійний захист базується на використанні унікальної технології O'Pro, гібридної системи ACI та застосуванні магнієвого анода. Останній сприяє захисту стінок бака від корозії. Вступаючи в хімічну реакцію, магнієвий анод значно зменшує утворення накипу на колбі нагрівального елемента.
Внутрішній бак покритий склокерамікою з підвищеним вмістом титану та міді проти електрохімічної корозії та бактерій. Як теплоізоляція у водонагрівачах використовується поліуретанова піна, що володіє високими теплоізолюючими властивостями. Матеріал дозволяє заощаджувати електроенергію та зберегти воду гарячою протягом тривалого часу.
Для боротьби з надлишковим тиском передбачено запобіжний клапан, який входить у комплект виробу. Вбудований надточний капілярний термостат визначає температуру нагрівання води з точністю до 1° C, що дозволить заощадити до 15% електроенергії. Вода проходить по вдосконаленим патрубкам із нержавіючої сталі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип водонагрівача: | накопичувальний |
| Форма бака: | прямокутна |
| Тип монтажу: | навісний |
| Тип установки: | вертикальна |
| Об'єм: | 100 л |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1/1,5 кВт |
| Тип нагрівального елементу: | закритий (сухий) ТЕН |
| Тип керування: | механічне |
| Максимальна температура нагріву: | 65±5 °C |
| Час нагріву від 15 до 65 °С: | 254 хв |
| Матеріал внутрішнього бака: | емаль з вмістом цирконію |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 88,3 см |
| Ширина: | 49 см |
| Глибина: | 53,2 см |
| Вага: | 32 кг |
| Колір: | білий |
| Країна виробник: | Єгипет |
| Гарантія: |
7 років офіційної гарантії від виробника на бак 24 місяці офіційної гарантії від виробника на ТЕН |

