Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C (871221)
Водонагрівач Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C (871221)
-
18 899 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Електричний водонагрівач Atlantic 2018 року на 150 літрів оснащений сухим нагрівальним елементом. ТЕН розташований у колбі з емальованого металу. Матеріал адаптований до високомінералізованої, твердої або знесоленої води. Нагрівальний елемент надійно захищений від контакту з рідиною. Таке розташування Тена збільшує площу тепловіддачі, тому вода нагрівається швидше. Елемент можна замінити без зливу води з бака.
Замовляючи покращену модель Atlantic Steatite Cube VM 150 S4 C 1500W, користувач набуває надійного та довговічного приладу. Тривалий термін служби досягається завдяки високому антикорозійному захисту.
Внутрішній бак покритий склокерамікою з підвищеним вм0істом титану та міді проти електрохімічної корозії та бактерій. Додатковий захист проти окисних процесів здійснює магнієвий анод. Вступаючи в хімічну реакцію з солями, якими насичена вода, пристрій знижує можливість виникнення корозії у внутрішньому баку. Магнієвий анод необхідно міняти 1 раз на 2 роки.
Як теплоізоляція у водонагрівачах використовується поліуретанова піна, що володіє високими теплоізолюючими властивостями. Матеріал дозволяє заощадити електроенергію та зберегти воду гарячою протягом тривалого часу. Для боротьби з надлишковим тиском передбачено запобіжний клапан, який входить у комплект виробу.
Вбудований надточний капілярний термостат визначає температуру нагрівання води з точністю до 1° C, що дозволить заощадити до 15% електроенергії. Вода проходить по вдосконалених патрубках із нержавіючої сталі. Діелектрична муфта захищає бойлер від струмів, які можуть потрапити в нього по залізним трубам, що підводять.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип водонагрівача: | накопичувальний |
| Форма бака: | прямокутна |
| Тип монтажу: | навісний |
| Тип установки: | вертикальна |
| Об'єм: | 150 л |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1/1,5 кВт |
| Тип нагрівального елементу: | закритий (сухий) ТЕН |
| Тип керування: | механічне |
| Максимальна температура нагріву: | 65±5 °C |
| Час нагріву від 15 до 65 °С: | 384 хв |
| Матеріал внутрішнього бака: | емаль з вмістом цирконію |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 120,3 см |
| Ширина: | 49 см |
| Глибина: | 53,2 см |
| Вага: | 41 кг |
| Колір: | білий |
| Країна виробник: | Єгипет |
| Гарантія: |
7 років офіційної гарантії від виробника на бак 24 місяці офіційної гарантії від виробника на ТЕН |

