Кухонна мийка Blanco ANDANO 180-U (522952)
Код товару: 5012-01
Кухонна мийка Blanco ANDANO 180-U (522952)
Код товару: 5012-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
12 190 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ANDANO 180-U (522952)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 30 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Досконала композиція візуальних і функціональних елементів Гармонійно підібрані радіуси закруглень поверхонь і дзеркальна поліровка надають моделям сучасного вигляду Високоякісний прихований перелив C-overflow® і відвідна арматура InFino® елегантно інтегровані і дуже легкі в догляді Великий обсяг і максимальна корисна площа дна чаші Елегантні аксесуари: обробна дошка з сріблястого безпечного скла і коландер з нержавіючої сталі |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½" і переливом набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 22 см |
| Глибина чаші: | 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

