Кухонний змішувач Blanco AVONA (521267) хром
Код товару: 4175-01
Кухонний змішувач Blanco AVONA (521267) хром
Код товару: 4175-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
15 220 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Стильний змішувач Blanco AVONA (521267) хром — це ексклюзивна новинка з витонченим дизайном, який поєднує округлі вигини і прямі лінії. Високий поворотний вилив з радіусом повороту 360˚ розширює функціональні можливості приладу. Хромований змішувач буде відмінно поєднуватися з мийками в стилі хай-тек з нержавіючої сталі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco AVONA (521267) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 24,7 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Гармонійне поєднання округлих і прямих форм Конический корпус з високим виливом |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 27,4 см |
| Ширина: | 4,8 см |
| Глибина: | 23,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

