Кухонна мийка Blanco AXIA III XL 6S (523519) кава
Код товару: 4559-01
Оборотна мийка Blanco Axia III XL 6S для класичного монтажу поверх стільниці стане функціональним прикрасою будь-якої сучасної кухні. Різноманітність забарвлень і універсальний хай-тек дизайн забезпечать гармонійне поєднання з інтер'єрами в різних відтінках. Велика і містка чаша оснащена інноваційним переливом C-overflow® і високоякісної відвідної арматурою.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco AXIA III XL 6S (523519) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Концепція AXen: унікальна ергономіка Плавне ергономічне протягом робочого процесу по двох осях Прості лінії і ультратонкий плоский кант Малі радіуси закруглень для максимального використання поверхні Змінна уздовж поверхні обробна дошка дозволяє скидати нарізані продукти безпосередньо в посуд Виключно простора основна чаша з інтегрованим практичним переливом Високоякісний перелив C-overflow® і відвідна арматура InFino ™ елегантно інтегровані і дуже прості в догляді Мийка обертається, можлива установка в один рівень зі стільницею |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
обробна дошка з білого безпечного скла відвідна арматура з корзинчатим вентилем InFino ™ 3 ½ " |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 100 см |
| Глибина чаші: | 19 / 4 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

