Система сортування відходів Blanco BOTTON II 30/2 (526376)
Код товару: 18379-01
В наявності
В наявності
-
6 100 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank
Система сортування Blanco BOTTON II 30/2 (526376):
- Значний об’єм для сміття навіть при компактному розмірі
- Різні варіанти розташування у шафі під мийкоюф
- Легко встановлюється внизу шафи за допомогою чотирьох гвинтів
- Надзвичайна міцність завдяки П-подібному сталевому профілю
- Відро для сміття можна легко зняти, піднявши вгору
- Функціональний дизайн, вироблено із високоякісного пластику
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Система сортування відходів Blanco BOTTON II 30/2 (526376)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтажу: | в шафу з відкидними дверима |
| Ширина кухонної шафи: | 30 см |
| Кількість контейнерів: | 2 |
| Загальний об'єм для зберігання: | 30 л |
| Об'єм контейнерів: | 15/15 л |
| Висувна система зберігання: | немає |
| Фіксатор двері шафи: | немає |
| Матеріал: | пластик |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Система для монтажу внизу шафи з фасадом на петлях 2 відра 15 л |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 40 см |
| Ширина: | 25,1 см |
| Глибина: | 48 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank
Переглянуті товари
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank




