Кухонна мийка Blanco CLARON 700-IF/A (521634)
Код товару: 4831-01
Кухонна мийка Blanco CLARON 700-IF/A (521634)
Код товару: 4831-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
36 680 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Стильна та функціональна мийка Blanco Claron 700-IF/A стане відмінним доповненням практично будь-якого кухонного інтер'єру. Мийка виконана з нержавіючої сталі і підходить для встановлення в кухонну шафу шириною 80 см. Глибина чаші мийки становить 19 см. У комплектації йде клапан-автомат, що забезпечує зручне закривання та відкривання вентиля одним рухом руки.
Єдність дизайну та функціональності:
- Мінімальний радіус закруглення чаші – 10 мм – дозволяє об'єднати дизайн та функціональність
- Стильні та елегантні мийки BLANCO CLARON підходять практично до будь-якого дизайну кухні
- Завдяки мінімальному радіусу закруглення об'єм чаші використовується найбільш оптимально
- Відвідна арматура InFino® витончено інтегрована і проста у догляді
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco CLARON 700-IF/A (521634)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 80 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Завдяки мінімальному радіусу закруглення обсяг чаші використовується найбільш оптимально Стильні та елегантні мийки BLANCO CLARON підходять практично до будь-якого дизайну кухні Для мийок з двома чашами потрібно тільки один виріз в стільниці |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура з переливом клапан-автомат 3 ½ "з хромованою круглою ручкою управління набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 76 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

