Кухонний змішувач Blanco DARAS (517724) білий
Код товару: 4014-01
Класичний кухонний змішувач Blanco DARAS (517724) білий має високу якість і доступну ціну. Дана модель чудово підійде для мийок з невеликими чашами, а кольори змішувача повністю збігаються з композитними мийками Blanco, створюючи гармонійний дует. Для регулювання тиску і температури води в даному змішувачі застосовується якісний керамічний дисковий картридж Blanco, що забезпечує комфортне керування та довговічність експлуатації приладу. Підключення змішувача здійснюється за допомогою двох гнучких шлангів довжиною 350 мм і гайкою ⅜". Повністю поворотний вилив збільшує робочу зону змішувача і зручність роботи за мийкою.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco DARAS (517724) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 15,7 см |
| Колір: | білий |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Поворотний вилив Чудово підходить для мийок з невеликими чашами Прекрасне поєднання кольорів змішувача та мийки з матеріалу SILGRANIT® |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дискової картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою 3/8 '' |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 11,5 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Глибина: | 22,3 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

