Кухонний змішувач Blanco DARAS-S (517735) білий
Код товару: 4024-01
Одноважільний кухонний змішувач Blanco DARAS-S (517735) білий з висувним виливом. Дана модель чудово поєднується з невеликими мийками, а функціональний вилив підвищує зручність і комфорт в роботі на кухні. Шланг висувного виливу має нейлонову оплітку. Для запобігання протікання в конструкції змішувача передбачений зворотний клапан. Плавне і точне керування напором води забезпечує високоякісний керамічний картридж Blanco. Для захисту змішувача від засмічень і пошкодження картриджа, в комплекті поставляється спеціальний фільтр механічних забруднень. Він встановлюється між вентилем підведення води, забезпечуючи довговічну й стабільну роботу приладу. Кольорові виконання змішувача Blanco DARAS-S дозволяють йому прекрасно гармоніювати з мийками Blanco з матеріалу SILGRANIT®.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco DARAS-S (517735) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 12 см |
| Колір: | білий |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 120° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Висувний вилив Чудово підходить для мийок з невеликими чашами Прекрасне поєднання кольорів змішувачів та мийок з матеріалу SILGRANIT® |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дискової картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою 3/8 '' Шланг висувного виливу з нейлоновою опліткою Поворотний клапан, що запобігає повернення води |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 15,3 см |
| Ширина: | 5,5 см |
| Глибина: | 18,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

