Кухонний змішувач Blanco ELOSCOPE-F II (516672) хром
Кухонний змішувач Blanco ELOSCOPE-F II (516672) хром
-
23 750 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Blanco ELOSCOPE-F II (516672) хром — висувний змішувач з красою прямолінійного дизайну та унікальними характеристиками від відомого виробника. Прямолінійні форми змішувача дозволять доповнити різні інтер'єри кухні, ідеально підходячи для сучасних новинок кухонного дизайну. Функціональний змішувач ідеально гармонує з сучасними кухонними мийками STATURA.
Унікальна риса лінійки — змішувач в комбінації з мийками серії Statura засувається нижче рівня стільниці. Особлива риса змішувача — його працездатність в будь-якому положенні. Між миттям і вікном необхідна мінімальна відстань 3 см. Змішувач ідеально гармонує з мийками, виконаними з нержавіючої сталі з красивим дзеркальним поліруванням.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 24 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | є |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Лаконічний дизайн для сучасної кухні Високий вилив для зручного наповнення ваз або високих каструль Унікально: в комбінації з мийкою BLANCO ATTIKA 60 / A змішувач ELOSCOPE-F II засувається нижче рівня канта мийки Залишається працездатним в будь-якому положенні Мінімальна відстань між мийкою і стулкою вікна - 3 см Стандартні отвори (2 x 35 мм) для установки змішувача і важеля управління (незалежно від розташування) Прекрасно комбінуються з мийками з нержавіючої сталі з дзеркальним поліруванням |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно два отвори Ø 35 мм Керамічний картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 750 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 25,6 см |
| Ширина: | 2,8 см |
| Глибина: | 24,2 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

