Кухонна мийка Blanco ETAGON 500-F (527257) вулканічний сірий
Код товару: 25485-01
Кухонна мийка ETAGON 500-F (527257) — це лаконічний дизайн, якість і надійність. Матеріал не вбирає харчові барвники, стійкий до дії абразивних засобів і перепаду температур. Поверхня безпечна для продуктів харчування і має високий рівень гігієни. Кілька колірних варіантів дозволяють підібрати рішення, актуальне для конкретної кухні. Відвідна арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляді.
- Містка ступнева чаша з функціональністю миючого центру
- Інтегрований виступ створює додатковий функціональний рівень
- Інноваційна концепція з багатофункціональними утримувачами ETAGON
- Високоякісний схований перелив C-overflow та відвідна арматура InFino елегантно інтегровані та дуже легкі у догляді
- Ідеально поєднується з високоякісними стільницями
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ETAGON 500-F (527257) вулканічний сірий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врівень зі стільницею |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | вулканічний сірий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Містка ступінчаста чаша Не вбирає харчові барвники Стійкість до дії абразивних засобів та перепаду температур Має високий рівень гігієни |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
тримачі ETAGON з нержавіючої сталі відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 42,7 см |
| Ширина мийки: | 52,7 см |
| Глибина чаші: | 20 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

