Кухонний змішувач Blanco FONTAS II UltraResist (523129) нерж. сталь UltraResist
Код товару: 5026-01
Оновлений змішувач Blanco FONTAS II UltraResist (523129) нерж. сталь UltraResist має додатковий вилив для питної води, який керується окремим важелем. Простий стильний дизайн і широкий ряд кольорів матеріалу Silgranit дозволяють з легкістю інтегрувати модель в мийний центр сучасної кухні. Пристрій комплектується запатентованим розсікачем, який допомагає уникнути вапняних відкладень від води, а також стабілізуючою пластиною для збільшення стійкості всієї конструкції.
Переваги Blanco FONTAS II
- Зручний 2-в-1-змішувач з важелем холодної та гарячої води праворуч, і важелем для фільтрованої води ліворуч
- Гігієнічний: окремий вилив з додатковим носиком для фільтрованої води — не має змішування з водопровідною водою
- Компактність і практичність: зі змішувачем 3-в-1 не треба робити додаткові отвори для подачі фільтрованої води
- Вилив, що обертається на 360°, для більшої функціональності
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco FONTAS II UltraResist (523129) нерж. сталь UltraResist
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | нержавіюча сталь |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 26,7 см |
| Колір: | нержавіюча сталь UltraResist |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | є |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Зручний змішувач «2-в-1» Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜'' Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 30 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Глибина: | 20,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

