Кухонний змішувач Blanco FONTAS-S II (525200) антрацит
-
21 580 грн
Чиста вода без домішок. Компанія Blanco представляє перший в світі змішувач для підключення фільтра з висувним виливом. Найбільш затребувані функції змішувача тепер доступні в одній унікальній пропозиції Blanco FONTAS-S II.
Як і у всіх змішувачів Blanco для підключення фільтра у новинці передбачено два окремих важеля для управління подачею питної та водопровідної води, для холодної і гарячої — справа і для фільтрованої — зліва. У новому змішувачі, як і в колишніх версіях, питна та водопровідна вода подаються з різних шлангів і виводяться через різні виливи, забезпечуючи гігієнічність.
Унікальний змішувач Blanco FONTAS-S II (525200) антрацит «3-в-1»
- Зручний змішувач «3-в-1»: фільтрована і звичайна вода з висувного виливу
- Роздільне керування: важіль для холодної і гарячої води праворуч, важіль для фільтрованої води зліва
- Гігієнічний: окремий вилив з додатковим носиком для фільтрованої води — немає змішування з водопровідною водою
- Компактність і практичність: немає необхідності робити додатковий отвір для подачі фільтрованої води
- Висувний вилив з розсікачами для звичайної і питної води
- Чудове поєднання змішувачів з мийками та чашами Blanco
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 27,2 см |
| Колір: | антрацит |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 180° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | є |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Змішувач «3-в-1» Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм Шланг висувного виливу у нейлоновому обплетенні Запатентовані розсікачі для звичайної і питної води, які зменшують відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача Зворотний клапан, що запобігає поверненню води відповідно до EN 1717 |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | Гнучкі шланги для підключення довжиною 450 мм з гайкою ⅜'' |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 30,6 см |
| Глибина: | 21,6 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (524107) антрацит / нержавіюча сталь
33 290 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (524111) антрацит / нержавіюча сталь
44 680 грн

