Кухонний змішувач Blanco KANO-S (521503) хром
Код товару: 5600-01
Одноважільний змішувач Blanco KANO-S (521503) хром оптимально підходить для невеликих за розміром мийок з нержавіючої сталі. Він гармонійно вписується в різні стилі інтер'єру завдяки своїй невисокій тонкій формі. Модель оснащена поворотним висувним виливом, що забезпечує великий радіус дії. Запатентований розсікач служить зменшенню відкладення нальоту від води, а також стійкий до зношування.
Переваги Blanco KANO-S
- Елегантний змішувач з естетичним дизайном
- Висувний вилив для більшої зручності
- Особливо зручний для невеликих за розмірами мийок
- Вилив можна повертати на 120° для більшої функціональності
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco KANO-S (521503) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 13,2 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 120° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Витончений змішувач з естетичним дизайном Висувний вилив Підходить для невеликих за розміром мийок |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою ⅜" Шланг виливу в нейлоновому обплетенні Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Зворотний клапан, що запобігає поверненню води Потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 19,9 см |
| Глибина: | 21,4 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

