Кухонна мийка Blanco LEGRA 45S (522201) антрацит
Кухонна мийка Blanco LEGRA 45S (522204) антрацит має класичну форму у вигляді великої чаші з широким крилом. Дана модель може бути встановлена в шафу шириною від 45 см. Мийка виготовлена з матеріалу SILGRANIT® — довговічний і красивий матеріал, на 80% складається з гранітної крихти. Непориста поверхня приємна на дотик і нагадує натуральний камінь.
Виріб є ударостійким, повністю стійким до побутових кислот, високих температур (до 280°) і впливу прямих сонячних променів. Антибактеріальна поверхню знижує швидкість розмноження бактерій на 98% і повністю безпечна для продуктів харчування. Брудовідштовхуючих компоненти в складі матеріалу сприяють простому, легкому догляду за виробом.
Палітра з шести привабливих квітів мийки Blanco LEGRA 45S зволить вибрати ідеальне рішення для Вашої кухні. Гармонійно доповнити інтер'єр можна за допомогою змішувача Blanco того ж кольору SILGRANIT®. До даної моделі передбачені додаткові аксесуари у вигляді обробних дощок з масиву бука і пластика, які можна придбати окремо.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | класика |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | антрацит |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Класична форма і сучасна функціональність Велика основна чаша |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

