Кухонна мийка Blanco LEGRA 6S Compact (521307) кава
Код товару: 4785-01
Blanco LEGRA 6S Compact — сучасна полуторная мийка з композитному матеріалу SILGRANIT®. Вона має дві чаші класичної прямокутної форми і невелике крило для сушки. Розміри вироби роблять його актуальним для кухонь малого і середнього розмірів. Основна чаша глибиною 19 см і шириною 33 см є досить місткою, а додаткова — додає практичності кухонній мийці, дозволяючи зручно розморожувати в ній продукти або розділяти посуд. Мийка виготовлена з унікального запатентованого матеріалу SILGRANIT®, який проводиться компанією Blanco. Він має масу позитивних якостей, які роблять мийки міцними, довговічними, безпечними для продуктів харчування, простими у догляді і стійкими до впливу високих температур і побутових кислот. До складу матеріалу входить гранітна крихта (80%), акрилова смола, керамічні кульки і пігмент і водо-, брудовідштовхуючих компоненти. Завдяки всьому цьому кухонні мийки Blanco володіють неперевершеними характеристиками і забезпечують максимальний комфорт в експлуатації.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco LEGRA 6S Compact (521307) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | класика |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Класична форма і сучасна функціональність Велика основна чаша і додаткова чаша |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

