Кухонний змішувач Blanco LINEE (517596) сталь з матовою поліровкою
Код товару: 4149-01
Одноважільний змішувач для кухні Blanco Linee (Хром) Комплектація: поворотний вилив Потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ ' Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача Відповідає стандартам DIN DVGW
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco LINEE (517596) сталь з матовою поліровкою
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | нержавіюча сталь |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 19 см |
| Колір: | сталь з матовим поліруванням |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Ексклюзивний системний дизайн Ідеально поєднується з мийками з колекції STEELART, особливо з BLANCO CLARON і FLOW-IF Нержавіюча сталь із дзеркальною поліровкою рекомендується для FLOW-IF, а також для всіх чаш CLARON-IF нержавіюча сталь з матовою поліруванням рекомендується для всіх чаш CLARON-IF / A |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 28 см |
| Ширина: | 4,6 см |
| Глибина: | 22,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

