Кухонний змішувач Blanco LINEE-S (518446) хром/сірий беж
Код товару: 4140-01
Безкомпромісна чистота ліній Шланг висувного виливу з нержавіючої сталі Колір змішувача повністю збігається з кольорами мийок і чаш з матеріалу SILGRANIT® Поєднання матеріалів хром/SILGRANIT — Висувний вилив — Потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм — Висувний вилив в металевому обплетені — Керамічний дисковий картридж — Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜" — Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води — Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача — Зворотні клапани, що запобігають повернення води відповідно до EN 1717
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco LINEE-S (518446) хром/сірий беж
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття/SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 19 см |
| Колір: | хром/сірий беж |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 130° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Шланг висувного виливу в металевій оплетке Колір змішувача повністю збігається з квітами мийок і чаш з матеріалу SILGRANIT® |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Шланг висувного виливу в металевому оплетенні Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача Зворотні клапани, що запобігають повернення води відповідно до EN 1717 |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 28 см |
| Ширина: | 4,6 см |
| Глибина: | 22,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

