Кухонний змішувач Blanco LINUS-F (514025) хром
Код товару: 4106-01
Кухонний змішувач Blanco LINUS-F (514025) хром
Код товару: 4106-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
13 630 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Blanco LINUS-F — відкидний змішувач з високим традиційним виливом. Дана модель розроблена спеціально для зручної установки біля вікна, тому що змішувач можна без зусиль витягти з цоколя і покласти поруч, щоб можна було повністю відкрити вікно, а потім так само просто повернути на місце. При цьому змішувач не відключається від водопроводу, а підключення здійснюється за допомогою спеціальних гнучких шлангів довжиною 750 мм і байонетного з'єднання. Також до особливостей даної моделі можна віднести зміну розташування важеля керування спереду, зліва чи справа. Легке керування напором і температурою води забезпечує високоякісний керамічний картридж Blanco. Керамічні диски картриджа довговічні та зносостійкі. Для додаткового захисту змішувача від засмічення і пошкоджень дисків, встановлюється фільтр механічних забруднень, що гарантує стабільну роботу приладу в процесі всього терміну служби.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco LINUS-F (514025) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 25,4 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | є |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Мінімалістський дизайн Легко керувати: просто підняти і покласти поруч Високий вилив дозволяє легко наповнити великі каструлі або вази Збільшений радіус дії завдяки обертається вилив Важіль управління можна розташувати як справа, так і ліворуч |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 750 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 28,4 см |
| Ширина: | 4 см |
| Глибина: | 21,9 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

