Кухонний змішувач Blanco LIVIA-S (521288) хром
Код товару: 4297-01
Одноважельний кухонний змішувач Blanco LIVIA-S (521288) хром — це стильне та ергономічне рішення для кухні з сучасним дизайном. Високий поворотний вилив оснащений висувною трубкою, яка розширить функціональність виробу і забезпечить додатковий комфорт у догляді за мийкою. Бічний важіль управління гарантує зручність і чітке регулювання потоку.
Переваги Blanco LIVIA-S
- Сучасний дизайн з контрастними декоративними елементами
- Єдине рішення за стилем ручки клапана-автомата та змішувача
- Високий корпус змішувача J-подібної форми з висувним виливом
- Добре поєднується з мийками для встановлення під стільницю та високоякісними стільницями
- Сертифікат LGA підтверджує першокласну продукцію, склад та характеристики якої нешкідливі для людини
- Сертифікат якості німецької науково-технічної асоціації газу та води DVGW (The Deutscher Verein des Gas- und Wasserfaches) гарантує високий рівень якості, технічної безпеки та надійності даного виробу
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco LIVIA-S (521288) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 24,5 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 190° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Сучасний дизайн з контрастними декоративними елементами Єдине стильове рішення ручки клапана-автомата і змішувача Високий корпус змішувача J-подібної форми з висувним виливом Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜'' Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача Зворотні клапани, що запобігають поверненню води відповідно до EN 1717 |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 36 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Глибина: | 20,8 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

