Кухонна мийка Blanco METRA 45S (513028) білий
Код товару: 4426-01
Чистота ліній — максимальний комфорт
Привабливий для багатьох клієнтів прямолінійний дизайн у матеріалі SILGRANIT® PuraDur® II
Дуже простора і глибока чаша для миття посуду великих розмірів
Мийка довжиною всього 78 см ідеально підійде навіть в найменшу кухню
Функціональне крило — ідеальне в якості робочої поверхні — оснащено окремим зливом
Широкий вибір додаткових аксесуарів.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Привабливий для багатьох клієнтів прямолінійний дизайн у матеріалі SILGRANIT® PuraDur® II
Дуже простора і глибока чаша для миття посуду великих розмірів
Мийка довжиною всього 78 см ідеально підійде навіть в найменшу кухню
Функціональне крило — ідеальне в якості робочої поверхні — оснащено окремим зливом
Широкий вибір додаткових аксесуарів.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco METRA 45S (513028) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | білий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чистота ліній - максимальний комфорт Привабливі для багатьох клієнтів - прямолінійний дизайн у матеріалі SILGRANIT ™ CLEAN Дуже простора і глибока чаша для миття посуду великих розмірів Мийка довжиною всього 78 см ідеально підійде навіть в найменшу кухню Функціональне крило - ідеальне в якості робочої поверхні - оснащено окремим зливом Широкий вибір додаткових аксесуарів |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ " |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 19 / 1,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

