Кухонна мийка Blanco METRA 45S Compact (519576) білий
Код товару: 4671-01
Blanco METRA 45S Compact SILGRANIT® PuraDur® II Чистота ліній — максимальний комфорт • Свіжий, лаконічний дизайн • Цікава серія мийок в середньому ціновому діапазоні • Дуже простора і глибока чаша • Менший крило з інтегрованим зливом • Можлива установка під стільницю • Широкий вибір додаткових аксесуарів Ширина шафи 45 см Рекомендований змішувач серія Blanco ALTA Compact Глибина чаші 190 мм Розмір мийки 680х500 мм Монтажне отвір 480 x 760 mm Монтаж накладної Комплектація: відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½"
Характеристики, показані в відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco METRA 45S Compact (519576) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | білий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Свіжий, лаконічний дизайн Дуже простора і глибока чаша Невелике крило з інтегрованим зливом Можлива установка під стільницю Широкий вибір додаткових аксесуарів |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 68 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

