Кухонна мийка Blanco METRA 5S (513044) антрацит
Код товару: 4359-01
Кухонна мийка Blanco METRA 5S представлена в привабливому прямолінійній дизайні, який дарує максимальний комфорт. Матеріалом вироби — SILGRANIT® PuraDur®. Це унікальне поєднання гранітної крихти, акрилової смоли, брудовідштовхуючих компонентів і інших речовин, які надають мийці практичності, неймовірною стійкості до фізичних і хімічних пошкоджень, а також безпеки. Технологія Hygiene + Plus створює антибактеріальний щит, який полегшує догляд за виробом. Велика містка чаша дозволить зручно і акуратно вимити навіть велику посуд і кухонний інвентар, а широке крило може служити робочою поверхнею для підготовки продуктів. Не варто боятися подряпати поверхню мийки чи пошкодити випадковим ударом посуду. Матеріал виробу стійкий також до впливу високих температур до 280° — можете сміливо ставити гарячі каструлі на плоске крило або дно мийки. На відміну від металевих мийок, Ви можете підібрати той колір вироби, який гармонійно впишеться в інтер'єр саме Вашої кухні і доповнити відповідного кольору змішувачем. Кухонна мийка Blanco METRA 5S крім стандартної установки в стільницю зверху, також може бути вмонтована під стільницю за допомогою спеціальних кріпильних елементів. Для даної моделі доступний широкий вибір додаткових аксесуарів.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco METRA 5S (513044) антрацит
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 50 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | антрацит |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чистота ліній - максимальний комфорт Привабливий прямолінійний дизайн Дуже простора і глибока основна чаша для миття посуду великих розмірів Велике крило може служити додатковою робочою зоною Широкий вибір додаткових аксесуарів |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура 3 ½"з клапаном-автоматом |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 86 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

