Кухонна мийка Blanco METRA 6S COMPACT (515044) кава
Код товару: 4474-01
Ергономічна полуторна кухонна мийка Blanco METRA 6S COMPACT виконана в привабливому прямолінійній дизайні. Модель прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної кухні завдяки широкій палітрі кольорів. Основна чаша глибиною 19 см вміщує достатню кількість посуду, а додаткова — привносить особливий комфорт в роботі. У маленькій чаші мийки дуже зручно розморожувати продукти, а також промивати фрукти і овочі. Для сушки посуду в даній моделі передбачено невелике крило з поглибленням для стоку води. Матеріал мийки SILGRANIT® PuraDur® має чудові характеристики гігієни та міцності. На відміну від металевих мийок, сілграніт є практично безшумним, що в свою чергу підвищує комфорт в роботі. Поверхня виробу легко підтримувати в чистоті завдяки спеціальним брудо- і водовідштовхувальні компонентам. Композитний матеріал стійкий до ударів і подряпин, а також перепадів температур.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco METRA 6S COMPACT (515044) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Привабливий для багатьох клієнтів прямолінійний дизайн у матеріалі SILGRANIT® PuraDur® II Чудова місткість чаш при мінімальних розмірах завдяки дуже місткою основній чаші, широкої додаткової чаші і невеликого крила Місткі чаші створюють прекрасне робоче місце на кухні Додаткова чаша надає мийці особливий комфорт в роботі Спеціальне поглиблення для стоку води з крила в додаткову чашу |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ "для основної чаші корзинчатий вентиль 3 ½" для додаткової чаші |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 19 / 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

