Кухонна мийка Blanco METRA 9E (518888) темна скеля
Код товару: 4318-01
Мийка Blanco METRA 9E — прекрасне рішення організації кутового простору на Вашій кухні. Прямолінійний дизайн моделі виглядає ефектно і забезпечує максимальний комфорт. Дві просторі чаші і велике крило для сушіння, обрамлені естетичним плоским кантом, роблять мийку практичною і функціональною. Розміри кутового шафи для монтажу даної моделі повинні становити не менше 90х90 см. Унікальний композитний матеріал мийки SILGRANIT® PuraDur® є неймовірно міцним і гігієнічним. Поверхня виробу стійка до ударів і подряпин, а брудо- і водовідштовхувальні компоненти максимально спрощують догляд за мийкою. Вона також не підвладна впливу високих температур до 280°, тому Ви можете сміливо ставити гарячий посуд на крило або дно чаші. Завдяки антибактеріальній щиту Hygiene + Plus швидкість розмноження бактерій на поверхні мийки знижена на 98%. Крім того, матеріал SILGRANIT® PuraDur® абсолютно безпечний для продуктів харчування і крило мийки може бути використано в якості додаткової робочої зони для їх обробки.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco METRA 9E (518888) темна скеля
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 90 см |
| Форма: | кутова |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 2 основні |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | темна скеля |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чистота ліній - максимальний комфорт в кутовому шафі Привабливі для багатьох клієнтів - прямолінійний дизайн Велика основна чаша і простора додаткова чаша для оптимального використання кутового шафи Велике крило може служити додатковою робочою зоною естетичний плоский кант |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 83 см |
| Ширина мийки: | 83 см |
| Глибина чаші: | 19 / 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

