Кухонний змішувач Blanco MIDA (517742) хром
Одноважільний кухонний змішувач Blanco MIDA (517742) хром представлений в класичному виконанні хром. Дана модель поєднує в собі високу якість Blanco і доступну ціну. Завдяки вигнутому виливу змішувач прекрасно гармонує з мийками з нержавіючої сталі округлої форми. Зручність у роботі також додає високий поворотний на 360° вилив змішувача, за допомогою якого не важко наповнити вазу або посуд з високими бортами. Ергономічний важіль управління забезпечує додатковий комфорт у щоденній роботі за мийкою. Високоякісний керамічний дисковий картридж Blanco дуже довговічний і відрізняється легкістю керування напором і температурою води.
Переваги Blanco MIDA:
- Зручна вигнута форма виливу
- Для зручного наповнення водою високих каструль та ваз
- Особливо пасує до компактних мийок
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
- Сертифікат LGA підтверджує першокласну продукцію, склад та характеристики якої нешкідливі для людини
- Сертифікат якості німецької науково-технічної асоціації газу та води DVGW (The Deutscher Verein des Gas- und Wasserfaches) гарантує високий рівень якості, технічної безпеки та надійності даного виробу
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 22,1 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Зручна вигнута форма виливу Високий вилив дозволяє легко наповнювати великі каструлі і вази Добре поєднується з компактними мийками Потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою ⅜'' |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 32,7 см |
| Глибина: | 18,2 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

