Кухонний змішувач Blanco MIDA-S (521454) хром
Одноважільний змішувач Blanco MIDA-S (521454) хром — це гармонія стилю та функціональності. Модель має висувний вилив, який зручно використовувати для наповнення високих ваз або важких відер. Також вилив може повертатися на 360°, що дозволяє швидко очистити крило або надійно скласти великий посуд у мийці. Плавний хід важеля керування дозволяє задавати точну температуру і потужність потоку. Поверхня в кольорі хром має розширені можливості комбінування з будь-якими інтер'єрами. Спеціальний клапан захищає від руху води в зворотному напрямку, що підвищує рівень безпеки.
Переваги Blanco MIDA-S:
- Зручна вигнута форма виливу
- Для зручного наповнення водою високих каструль та ваз
- Особливо пасує до компактних мийок
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
- Висувний вилив для більшої функціональності
- Сертифікат LGA підтверджує першокласну продукцію, склад та характеристики якої нешкідливі для людини
- Сертифікат якості німецької науково-технічної асоціації газу та води DVGW (The Deutscher Verein des Gas- und Wasserfaches) гарантує високий рівень якості, технічної безпеки та надійності даного виробу
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 20 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Зручна вигнута форма виливу Високий вилив дозволяє легко наповнювати великі каструлі і вази Добре поєднується з компактними мийками Потрібен отвір під змішувач Ø 35 мм |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою ⅜'' Шланг висувного виливу у нейлоновому обплетенні Зворотний клапан, що запобігає поверненню води відповідно до EN 1717 Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 33,6 см |
| Глибина: | 18,6 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

