Кухонний змішувач Blanco MIDA-S (521730) мускат
Код товару: 5607-01
Одноважільний змішувач Blanco MIDA-S (521730) мускат відрізняє мінімалізм форм і широкий функціонал. Лаконічний дизайн доповнений елегантним регулятором. Модель має висувний вилив для комфортного наповнення ємностей або ополіскування посуду. Різноманітність ряду кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер'єрного рішення. Стабілізуюча пластина створює додаткову стійкість змішувача і захищає від утворення підтікань.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco MIDA-S (521730) мускат
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 20 см |
| Колір: | мускат |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Зручна вигнута форма виливу Високий вилив дозволяє легко наповнювати великі каструлі і вази Добре поєднується з компактними мийками Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360 ° Висувний вилив |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Шланг висувного виливу в нейлоновому оплетенні Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8 '' Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості при монтажі на мийки з нержавіючої сталі Зворотні клапани, що запобігають повернення води відповідно до EN 1717 |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 33,6 см |
| Ширина: | 5 см |
| Глибина: | 18,6 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

