Кухонний змішувач Blanco MILA (519414) хром
Код товару: 4293-01
Blanco MILA (519414) хром — функціональний та стильний змішувач, здатний гармонійно доповнити кухонний простір. Змішувач виконується з керамічним дисковим картриджем і поворотним виливом. Змішувач досить простий та зручний в підключенні гнучкими шлангами. Модель виконується з запатентованим фірмовим розсікачем для зниження відкладень нальоту від води. Стабілізуюча пластина дозволяє підвищити стійкість змішувача. Завдяки високому виливу можливо наповнення ваз і великих каструль.
Переваги Blanco MILA
- Витончена форма виливу
- Для зручного наповнення водою високих каструль та ваз
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco MILA (519414) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 24,1 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Високий вилив дозволяє легко наповнювати великі каструлі або вази Збільшений радіус дії завдяки обертається виливши Вилив в формі J |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібен отвір для змішувача Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою ⅜'' Сертифікат LGA Сертифікат DVGW |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 27 см |
| Ширина: | 4,8 см |
| Глибина: | 21 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

