Кухонний змішувач Blanco MILI (519413) хром
Код товару: 4282-01
Кухонний змішувач Blanco MILI (519413) хром
Заявіть про себе на кухні за допомогою серії Blanco MILI. Цей змішувач має дуже характерний, позачасовий дизайн, який тільки підкреслюється J-подібним виливом. Він має витончений дизайн і тому органічно впишеться в стиль вашої кухні. Функціональні можливості Blanco MILI допомагають ефективно і легко працювати на кухні. Вилив може повертатися на 360 градусів, що значно полегшує наповнення каструль і ваз з високими краями. Зручна висота виливу дозволяє працювати в мийці, не обмежуючи можливості рухів.
Переваги Blanco MILI
- Витончений вигин виливу у вигляді J
- Для зручного наповнення водою високих каструль та ваз
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
- Сертифікат LGA підтверджує першокласну продукцію, склад та характеристики якої нешкідливі для людини
- Сертифікат якості німецької науково-технічної асоціації газу та води DVGW (The Deutscher Verein des Gas- und Wasserfaches) гарантує високий рівень якості, технічної безпеки та надійності даного виробу
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco MILI (519413) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 23,3 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Високий вилив дозволяє легко наповнювати великі каструлі або вази Збільшений радіус дії завдяки обертається виливши Витончений вигин виливу у вигляді J Діаметр монтажного отвору Ø 35 мм Сертифікат LGA Сертифікат DVGW |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою ⅜'' Стабілізуюча пластина для більшої стійкості змішувача |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 31 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Глибина: | 21 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

