Кухонна мийка Blanco NAYA 6 (519645) кава
Кухонна мийка Blanco NAYA 6 (519645)
Компанія BLANCO розробила серію NAYA, щоб вона була одночасно затишною і елегантною, пропонуючи достатньо місця для приготування напоїв і їжі, або навіть миття посуду разом з сім'єю і друзями, залишаючи при цьому достатньо місця для вашого кухонного начиння. А матеріал, що використовується, ще більше підвищує комфорт вашої кухні: зносостійкий SILGRANIT® — це оксамитова поверхня, яка легко очищається і при цьому достатньо міцна, щоб прослужити довгі роки. NAYA характеризується простотою, яка навіває думки про сучасний і скандинавський стилі, але завдяки своїм красивим і практичним деталям ця серія вже перейшла практично в усі категорії стилів.
Матеріал SILGRANIT® має масу позитивних якостей, які роблять мийки міцними, довговічними, безпечними для продуктів харчування, простими у догляді і стійкими до впливу високих температур і побутових кислот. До складу матеріалу входить гранітна крихта (80%), акрилова смола, керамічні кульки, пігмент і водо-, брудовідштовхуючі компоненти. Завдяки всьому цьому кухонні мийки Blanco володіють неперевершеними характеристиками і забезпечують максимальний комфорт в експлуатації.
Переваги мийки Blanco NAYA 6
- Простора багатофункціональна чаша з функціональною робочою зоною навколо неї
- Невеликі внутрішні радіуси заокруглень кутів для зручності очищеня
- Продумана форма, що вдало поєднується з дизайном вашої кухні
- Кант, що обрамляє чашу, захищає робочу поверхню від бризок
- Дуже стійка при щоденному використанні завдяки якостям матеріалу SILGRANIT®
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Класична форма та сучасна функціональність Велика чаша для максимального комфорту Легка у догляді та очищенні Антибактеріальні та брудовідштовхувальні властивості Стійкість до подряпин |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 61,5 см |
| Глибина чаші: | 20 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

