Система сортування відходів Blanco SELECT BOTTON PRO 60 manual (517469)
Код товару: 6468-01
Система сортування відходів Blanco SELECT BOTTON PRO 60 manual (517469)
Код товару: 6468-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
6 740 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Система сортування Blanco SELECT BOTTON PRO 60 manual (517469):
- Компактна система для зручного розташування в шафі під мийкою
- Різні моделі для найпоширеніших розмірів шаф
- Легкий та швидкий монтаж унизу шафи завдяки монтажним елементам
- Функціональний дизайн, вироблено із високоякісного пластику
- Відра з ергономічною ручкою легко очистити
- Значний об’єм для сміття навіть при компактному розмірі
Інформація для планування:
- Учитывайте ширину петель при расчете установочной ширины
- Глибина елемента, що монтується — 400 мм
- Висота елемента, що монтується — 350 мм
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Система сортування відходів Blanco SELECT BOTTON PRO 60 manual (517469)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтажу: | в шафу з відкидними дверима |
| Ширина кухонної шафи: | 60 см |
| Кількість контейнерів: | 3 |
| Загальний об'єм для зберігання: | 39 л |
| Об'єм контейнерів: | 13/13/13 л |
| Висувна система зберігання: | немає |
| Фіксатор двері шафи: | немає |
| Матеріал: | пластик |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Система для монтажу внизу шафи з фасадом на петлях 3 відра 13 л |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 35 см |
| Ширина: | 52,5 см |
| Глибина: | 40 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank

