Система сортування відходів Blanco SELECT II COMPACT 60/2 (526207)
Код товару: 18377-01
В наявності
В наявності
-
12 350 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank
Система сортування Blanco SELECT II COMPACT 60/2 (526207):
- Ідеально поєднується з системами фільтрації води
- Оптимальне використання шафи 60 см завдяки зменшеній глибині встановлення 320 мм
- Сучасний, гармонійний та функціональний дизайн
- Усі елементи системи легко очистити
- Швидке та легке встановлення
- Ручка, інтегрована у кант відра, може бути утримувачем пакетів для сміття
Інформація для планування:
- Висота системи — 361 мм, глибина системи — 320 мм, мінімально можлива глибина шафи для встановлення — 450 мм
- При монтажі системи додаткові отвори у фасаді не потрібні. Зверніть увагу на місце розташування ручки для відкривання
- Також можливе встановлення у шафу з тонкими фасадами з рамкою, мінімальна ширина рамки 40 мм
- При плануванні кухні враховуйте висоту системи для сміття та глибину мийки для зручного розташування у шафі
- Мінімальна рекомендована висота цоколя для встановлення елемента MOVEX: 100 мм
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Система сортування відходів Blanco SELECT II COMPACT 60/2 (526207)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтажу: | у шафу з висувним фасадом |
| Ширина кухонної шафи: | 60 см |
| Кількість контейнерів: | 2 |
| Загальний об'єм для зберігання: | 34 л |
| Об'єм контейнерів: | 17/17 л |
| Висувна система зберігання: | немає |
| Матеріал: | пластик, листова сталь |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Рама з пофарбованої гальванізованої сталі з висувним механізмом Відра для сміття 2 х 17 л |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 36,1 см |
| Ширина: | 56,8 см |
| Глибина: | 32 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
Аксесуари
Рекомендовані товари
Переглянуті товари
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank




