Система сортування відходів Blanco SELECT SOLON (512471)
-
19 030 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Система сортування Blanco SELECT SOLON (512471):
- Високоякісна система для сміття з нержавіючої сталі
- Зручна робота — між відром та поверхнею немає жодних перешкод
- Високоякісна нержавіюча сталь, що легко очищується
- Кришка для усунення неприємного запаху
- Приголомшливий дизайн
- Монтаж в один рівень зі стільницею та у виріз стільниці зверху
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип монтажу: | врізний / врівень зі стільницею |
| Ширина кухонної шафи: | 30 см |
| Кількість контейнерів: | 1 |
| Загальний об'єм для зберігання: | 7 л |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Система для монтажу у стільницю 1 відро з нержавіючої сталі 7 л 1 кришка для відра з нержавіючої сталі |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 20,6 см |
| Ширина: | 21,3 см |
| Глибина: | 21,3 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (524107) антрацит / нержавіюча сталь
33 290 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (524110) білий / нержавіюча сталь
33 290 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (524111) антрацит / нержавіюча сталь
44 680 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (524112) білий / нержавіюча сталь
44 680 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (525999) чорний / нержавіюча сталь
44 680 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 350/350-U SILGRANIT (527830) вулканічний сірий
19 400 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 340/160-U SILGRANIT (527811) вулканічний сірий
17 760 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 340/160-U SILGRANIT (527819) вулканічний сірий
17 760 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (525997) чорний / нержавіюча сталь
33 290 грн

