Кухонна мийка Blanco SONA 45S (519670) кава
Код товару: 4637-01
Кухонна мийка Blanco SONA 45S (519670) кава
Код товару: 4637-01
Знятий з виробництва
Знятий з виробництва
-
8 330 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Blanco SONA 45S — стильна мийка для сучасної кухні. Дана модель призначена для врізного монтажу в шафку шириною від 45 см. Містка чаша забезпечить максимальний комфорт для миття посуду навіть на невеликій кухні. Мийки Blanco SONA відрізняються оригінальним дизайном крила з широким майданчиком під змішувач. Мийка виготовлена з високоякісного натурального матеріалу SILGRANIT™ PuraDur™, що на 80% складається з гранітної крихти. Поверхня виробу стійка до ударів, подряпин, впливу високих температур, легко очищається і абсолютно безпечна для продуктів харчування. Антибактеріальний щит Hygiene + Plus знижує швидкість поширення бактерій на поверхні миття на 98%. Blanco SONA 45S виконана в десяти чудових кольорах, завдяки чому можна підібрати мийку в тон стільниці, або навпаки — створити яскравий контраст на кухні.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SONA 45S (519670) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врезная |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямоугольная |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основная |
| Наявність крила: | есть |
| Колір: | кофе |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Современный, неординарный дизайн Вместительная основная чаша обеспечивает максимальное пространство для мытья посуды Широкая, оригинально очерченная площадка под смеситель Для шкафов шириной 45 см Возможна установка под столешницу |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | Отводная арматура с корзинчатым вентилем 3 1/2'' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 78 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Германия |
| Гарантія: | 5 лет официальной гарантии от производителя |

