Кухонна мийка Blanco SUBLINE 160-U (523403) сірий беж
Код товару: 4914-01
Елегантна мийка Subline 160-U виготовлена з натурального, зручного в експлуатації матеріалу SILGRANIT. Якщо встановити її в ряд з іншими чашами і функціональними аксесуарами, композиція дозволить ефективно організувати робоче місце. Завдяки новій технології установки монтаж під стільницю виконується легко і без додаткових зусиль. Максимальна місткість чаші забезпечує ергономічність і комфорт робочого процесу на кухні. Відвідна арматура InFino витончено інтегрована і проста в догляді.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 160-U (523403) сірий беж
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 30 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | сірий беж |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Максимальний об'єм чаші завдяки сучасним технологіям виробництва і установки Монтаж не вимагає додаткових витрат Чаші підстольний монтажу для вимогливих клієнтів Елегантний дизайн мийок Широкий вибір великих і малих чаш для різноманітних планувальних рішень < br /> Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow® Отводная арматура InFino® витончено інтегровані і проста в догляді |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½"і переливом набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 46 см |
| Ширина мийки: | 19 см |
| Глибина чаші: | 13 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

