Кухонна мийка Blanco SUBLINE 700-U Level (523547) кава
Код товару: 4955-01
Мийка SUBLINE 700-U Level (523547) виконана із стійкого сучасного матеріалу SILGRANIT® PuraDur®. Збільшений обсяг широкої чаші зручно використовувати, навіть працюючи з великою посудом. Монтаж під стільницю простий і не вимагає додаткових витрат. Елегантний дизайн доповнюється невисоким роздільником для зручності використання. Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow® і відвідна арматура InFino® витончено інтегровані і прості в догляді.
- Максимальний об'єм чаші завдяки сучасним технологіям виробництва і установки
- Монтаж не вимагає додаткових витрат
- Чаші підстольний монтажу для вимогливих клієнтів
- Елегантний дизайн мийок
- Широкий вибір великих і малих чаш для різноманітних планувальних рішень
- Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow®
- Отводная арматура InFino® витончено інтегрована і проста в догляді
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 700-U Level (523547) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 80 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Максимальний об'єм чаші завдяки сучасним технологіям виробництва і установки Монтаж не вимагає додаткових витрат Чаші підстольний монтажу для вимогливих клієнтів Елегантний дизайн мийок Широкий вибір великих і малих чаш для різноманітних планувальних рішень < br /> Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow® Отводная арматура InFino® витончено інтегровані і проста в догляді |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½"і переливом набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 46 см |
| Ширина мийки: | 73 см |
| Глибина чаші: | 20 / 14 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

