Кухонна мийка Blanco TIPO 45S (511942)
Код товару: 4504-01
Кухонна мийка Blanco TIPO 45S (511942)
Код товару: 4504-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
6 680 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Blanco TIPO 45S — стандартна кухонна мийка зі збільшеним крилом для більшого комфорту. Мийка виготовлена з нержавіючої сталі з матовим покриттям і встановлюється способом врізного монтажу в кухонну шафку шириною від 45 см. Чаша мийки має плавний радіус закруглення і глибину 16 см, що робить її досить місткою при невеликих розмірах. Непориста гладка поверхня нержавіючої сталі є гігієнічною легкої в догляді. Побутові кислоти і барвники не впливають в подальшому на зовнішній вигляд виробу і без слідів видаляються з поверхні мийки. Матеріал також стійкий до високих температур і впливу прямих сонячних променів.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco TIPO 45S (511942)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | класика |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь матова |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | нерж. сталь матова |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Можливість вбудовування Виготовлена з високоміцного матеріалу Великий розмір чаші Функціональний дизайн |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з корзинчатим вентилем 3 ½ '' |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 86 см |
| Глибина чаші: | 16 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

